אודות

סרנגה פתרונות שקילה עוסקת בפיתוח ייצור וייבוא מאזניים ומערכות שקילה מתקדמות.
סוד ההצלחה של החברה טמון במגוון מוצריה, איכותם ורמתם הטכנולוגית הגבוהה. זאת ועוד, המקצועיות הבלתי מתפשרת של עובדיה, רמת השירות והדיוק הם מאבני היסוד שיוצרים את ה DNAהייחודי והמיוחד של החברה. החברה חרטה על דגלה ערכי מצוינות, אמינות, דיוק, אדיבות, רגישות ואכפתיות והסלוגן שמלווה אותה " לדיוק שלנו יש משקל " מקנה לה הערכה ונאמנות מצד לקוחותיה.

סמי סרנגה – מנכ"ל החברה

סמי סרנגה – מנכ"ל

סמי סרנגה מייסד ומנכ"ל החברה מביא עמו ניסיון של למעלה מ- 15 שנים בתחום המאזניים בכלל ומאזני הגשר (לשקילת משאיות) בפרט. כאדם שניהל שנים רבות חברה בתחום השקילה, מבין סמי היטב את דרישות השוק, ציפיות הלקוחות והתפקיד שממלא כל שחקן בשרשרת השקילה. בשל ניסיונו רב השנים, מביא סמי עמו know-how ייחודי והתמחות מיוחדת בהתאמת המוצר לצרכי הלקוח ובניית הפתרון הנכון (Tailor Made) לכל אתגר וצורך.
מיום הקמתה, החברה הציבה את המובילות הטכנולוגית והיצירתיות כערכי יסוד בדרך להפיכתה לחברת המאזניים המובילה בתחומה. עסקי הליבה של החברה כוללים: ייבוא, ייצוא, שירות, שיווק, מכירה של מאזניים אלקטרונים, מאזני גשר למשאיות ומערכות תוכנה לניהול המאזניים. עם קהל לקוחותיה של החברה נמנות חברות מהשורה הראשונה במשק הישראלי וצמיחתה העקבית של החברה מדי שנה, הינה תולדה של יישום אסטרטגיה ארוכת טווח המבוססת על מצוינות בכל תחום בו החברה עוסקת תוך ניצול הידע הרב שנצבר, הצגת יכולות טכניות גבוהות והתמקצעות בעבודה מול לקוחותיה ללא פשרות, ובעולם דינמי עם דרישות משתנות, רכישת מומחיות מיוחדת ביצירת פתרונות מותאמים אישית.

אידו סרנגה - סמנכ"ל החברה

אידו סרנגה – סמנכ"ל

אידו סרנגה מכהן כסמנכ"ל התפעול של החברה מיום הקמתה וככזה הוא אחראי על מערך הייצור, השירות וההתקנות של החברה. .כמו כן, מוביל אידו את כל תחום התוכנה בחברה ואחראי על הטמעת הפתרונות הייחודיים שפותחו בה כגון INTERSCALE ו TOUCHSCALE אצל לקוחות החברה.
לאידו הסמכת מטרולוגיה מטעם משרד הכלכלה. לחברה המלצות מלקוחות מרוצים ממגוון ההתמחויות כמו: אינטגרציות לולים, רפתנים ומרכזי מזון, ענף קבלני עבודות עפר, מפעלי בטון, מפעלי ייצור ועוד….